Cilat janë përfitimet e kremit Anti Rrudhë…?

download

Porositni kremin tuaj anti rrudhë këtu

 

Formula pёr tё cilёn po flas punon nё dy drejtime kryesore:

RRIT SASINЁ E KOLAGJENIT NЁ LЁKURЁ
Me kalimin e viteve lёkura jonё ka gjithnjë e mё pak kolagjen, kёshtu qё ajo e humbet elasticitetin e saj. Pёr mё tepёr, lёkura “kujton” shprehjet dhe lёvizjet e fytyrёs, kёshtu qё shfaqen rrudhat. Rritja e kolagjenit në mënyrë natyrore ndihmon nё ngadalёsimin apo edhe eliminimin e kёtyre ndryshimeve.

HIDRATON THELLЁSISHT LЁKURЁN
Lёkura duket keq e mё keq dhe duket mё e vjetёr pasi kur ne plakemi, ajo humbet ujë. Duke mbajtur nivele tё pёrshtatshme hidrimi, ne shmangim shfaqjen e rrudhave tё reja dhe thellimin e mёtejshёm tё atyre ekzistuese.

Ky “ekstrakt rinie” super efektiv ёshtё njё kombinim i Pantenol-D, Acid Hyaluronic dhe vaj Borage (lule ylli) – i shtuar nё sasinё e duhur pёr t’u pёrputhur natyrshëm me pёrbёrёsit natyrorё tё lёkurёs. Kjo ndihmon nё pёrthithjen e shpejtё tё pёrbёrёsve nё shtresat e njёpasnjёshme tё lёkurёs dhe jep efekt tё menjёhershёm pёr njё lёkurё tё lёmuar.

Ti je vetёm njё hap larg nga aplikimi i kremit pёr tё pasur njё vetёvlerёsim mё tё mirё. Njё pёrdorim i rregullt do t’ju sigurojё juve njё lёkurё tё bukur dhe tё freskёt.

I LEHTË
Nuk kёrkon pjesёmarrjen e njё specialisti bukurie ose tё njё dermatologu. Ti vetёm duhet tё aplikosh kremin nё fytyrё dhe lehtёsisht ta pёrhapёsh me majat e gishtave. Do ta dallosh efektin e menjёhershёm pozitiv mbi rrudhat – ato do tё bёhen mё tё cekёta.

I SIGURT
Kremi që i përket kёtij trajtimi ka kaluar shumё teste tё detajuara dhe ka marrё njё certifikatё. Ёshtё provuar se nuk shkakton alergji, pigmentim të lëkurës së fytyrës ose ndonjё efekt tjetёr anësor. Kremi u bё i famshёm shumё shpejt tek njerёzit e famshёm, aktoret dhe gjithashtu edhe nё njerёzit e zakonshёm. Mori komente fantastike nga tё gjithё doktorёt dhe tani pёrdoret nё sallonet e trajtimit tё bukurisё.

JEP REZULTAT TЁ MENJЁHERSHЁM
Njё ditё ёshtё mjaftueshёm pёr hollimin e rrudhave dhe pёr ta bёrё lёkurёn tuaj elastike, shkёlqyese dhe tёrёsisht tё hidratuar. Aplikimi i rregullt i kremit

Kjo mund tё jetё ndёr metodat mё efektive nё dispozicion të njerёzve të zakonshёm, pёr heqjen e rrudhave dhe pёr tё pёrmirёsuar paraqitjen e lёkurёs. Pёrveçse ёshtё ekzaminuar nga njё skuadёr shkencёtarёsh dhe ёshtё dokumentuar nga NCBI (U.S. Qendra Kombёtare e Informacionit Bioteknologjik Sh.B.A), kremin e kam testuar te vetja ime dhe te shumё njerёz tё tjerё, Znj. Juliana Fino nga Tirana.

Porositni kremin tuaj anti rrudhë këtu

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s